Reference

Když jsem před svojí svatbou vybírala vizážistku, věnovala jsem tomu spoustu času, a byla plná obav, jak to dopadne, protože jsem v tu dobu neměla moc pěknou pleť a hodně mi padaly vlasy. Říkala jsem si, že vytvořit na řídkých krátkých vlasech krásný svatební účes bude asi nereálné. Dominika však dokázala téměř nemožné, a když se dnes dívám na své svatební fotografie, jsem jí opravdu vděčná. Všichni mi účes moc chválili a já jsem se cítila opravdu skvěle. Hlavně nevím jak, ale Dominika přesně vystihla mé já . Když jsem dříve měla účesy od profesionála, vždy jsem byla nesvá, protože jsem cítila, že to nejsem já. Takže ještě jednou moc děkuji a vřele doporučuji.

PETRA HOLUBOVÁ


 

Účesy a líčeni od Domči jsou neuvěřitelné. Pokaždé jiné, moderní, rychle učesáno a nalíčeno. Měla jsem tu možnost jak na svatební účes, tak i večerní plesový a cítila jsem se jako princezna.

PETRA BUREŠOVÁ


 

Práci slečny Dominiky znám moc dobře. Dělala mi nejeden účes i líčení a vždy byl její výsledek jedním slovem perfektní. Dokáže sladit tvar obličeje s účesem tak, že výsledek je vždy dokonalý. Líčila a česala mě jak dvakrát na svatbu, tak několikrát i na jiné akce např. plesy, večírky ale i na Halloween a i takovou netradiční vizáž umí skvěle. Můžu její práci jen s čistým svědomím doporučit. Dle mého názoru nikdo šikovnější není.

JANA ŽOURKOVÁ


 

Od Dominiky se nechávám pravidelně zkrášlovat na významné události (taneční, plesy) a samozřejmě na svůj svatební den.

Ne vždy mám představu, jak chci vypadat. Vždy si však poradí a je to fenomenální.

Naopak si myslím, že již pozná, co se k danému člověku hodí za typ líčení a účesu. Ráda jí přenechám volnou ruku a nikdy mě nezklamala.

Za ta léta jsem vystřídala různé střihy i pestré barvy vlasů a vždy uměla ze situace vytěžit maximum.

Velmi oceňuji, že umí nalíčit i učesat a je připravena za Vámi dorazit domů.  Ve svůj svatební den jsem si nedovedla představit, že se o mě někdo nepostará, aniž bych musela opustit místo, kde jsem se připravovala na svůj den „D“. Zvládla upravit i mojí maminku a svědkyni.

Za princeznu jsem byla až do ranních hodin – účes i líčení vydrželo nemožné:-).

 

Mé proměny na společenských událostech si všimly i mé kamarádky a již vyzkoušely Dominičiny služby. Jen se vždy bojíme, aby se nám akce nesešly ve stejný den :-).

KATEŘINA VAŇKOVÁ


 

Dominiku znám již několik let a nechala jsem se od ní česat a líčit na spoustu společenských akcí, takže na můj svatební den to byla jasná volba. Byla jsem maximálně spokojena. Jako vždy i tentokrát si vyslechla moji představu o účesu a líčení, ale zároveň sama navrhla něco nového a inspirativního, co by mě samotnou nenapadlo. Do účesu jsem chtěla zakomponovat živé květiny, trochu jsem se bála, zda účes vydrží…, ale vše bylo úplně bez problémů až do ranních hodin. Velice se mi líbil její nápad dát mojí kamarádce, jakožto svědkyni místo květiny do ruky, ozdobu v podobě náramku na ruku, také z živých květin. Jinak líčení a česání u ní, pro mě není nikdy stres, jak to dopadne, ale vždy naprostý relax a užívání si, jelikož vždy to bylo OK a to i na účesy, na které jsme neměli vůbec žádnou přípravu a které byly na poslední chvíli. Moc děkuji!!!!!

MARTINA ČÍŽKOVÁ


 

Děkuji za krásný svatební účes a líčení. Vše probíhalo v pohodlí domova, bez stresu a shonu. Měla jsem pocit příjemného lechtání ve vlasech a najednou byl nádherný účes hotov :o) líčení bylo také perfektní. Ve svůj svatební den jsem si připadla opravdu krásně a výjimečně. Děkuji i za účes a líčení pro maminku a svědkyni. Všechny jsme byli moc a moc spokojené. Doporučuji.

LUCIE KOTASOVÁ


 

Účes i make-up  byl naprosto dokonalý!!! Vše vydrželo až do rána.

Podle předlohy, kterou jsem měla s sebou, vytvořila ještě krásnější účes, než jsem si představovala.

Dominika je moc milá, pečlivá, šikovná a spolehlivá…

Byla jsem ráda, že mi pomohla i do svatebních šatů.

Mohu jen a jen doporučit!!!! Moc děkuji.

MICHAELA SOUKUPOVÁ


 

Účes, který mi Dominika vytvořila na svatbu, byl naprosto perfektní. Přišla jsem se svou prvotní představou a na základě té Domča dokázala vymyslet krásný účes, který byl velmi obdivovaný a vydržel celý den. Líčení vytvořila přirozené, ale i přesto tak dost výrazné, aby vyhovovalo i pro svatební fotky. Česala a líčila také mou svědkyni a družičky a každý z účesů byl originální.

Úžasná práce. Ještě jednou díky.

 LUCIE KYSELÁ


 

Vybrat si z nabídky svatebních účesů a líčení je pro budoucí nevěsty mnohdy oříškem. V den D chtějí být tou nejkrásnější pro svého muže a vybírají ze široké nabídky recenzí, ať už internetových, tak z doporučení od známých. Já si vybrala Dominiku, protože z předchozích zkušeností jsem se přesvědčila, že dokáže odhadnout nejen moje představy, ale vždy účes a líčení doplní o něco svého, něco inspirativního. Vždy jsem si přála být při významných událostech atraktivní, přitom zachovat svou přirozenou vizáž. V den mé svatby tomu nebylo jinak. S mými krátkými vlasy tolik možností nebylo. Předem jsme se domluvily na určité vizi, vlasy jsme nechaly lehce poporůst a sdělily jsme možnosti úprav. Zvolily jsme účes s propletenými pramínky, doplněnými bílou kalou na boku, a vlasy jsme vystínovaly do stříbrnofialové. V okamžiku, kdy se v tento slavnostní den začaly množit neskutečně příznivé komplimenty, jsem si s klidným srdcem mohla říct, že to byla ta nejlepší volba. Od účesu po líčení, které nahrávalo svým stínováním kompletní sehrané vizáži, jsem byla s důslednou prací Dominiky nesmírně nadšená. Mohu jen doporučit!

EVA HANZÍKOVÁ


 

Správný člověk na správném místě JKrásné přirozené líčení a bezkonkurenční účesy, které opravdu vydrží.

…a ta atmosféra při tvorbě!..:) Maximální spokojenost od tanečních, přes maturitní ples až na svatbu. Ta byla třešničkou na dortu. Nedokážu si to bez Dominiky vůbec představit. Za sebe i své okolí mohu upřímně jen doporučit.

MONIKA VYCHYTILOVÁ